Pozdravjeni, učenci 8. in 9. razreda, ter starši.

Ta četrtek, 8. 12. 2022,ob 17. uri,  bo Premogovnik Velenje v sodelovanju s Šolskim centrom Velenje organiziral DAN ODPRTIH VRAT PREMOGOVNIKA VELENJE. prireditev je namenjena učencem osmih in devetih razredov ter njihovim staršem. Premogovnik bo, kljub načrtom za prehod na brezogljično družbo in načrtom za prenehanje odkopavanja premoga, tudi v prihodnosti potreboval ustrezen kader s področja RUDARSTVA, STROJNIŠTVA in ELEKTROTEHNIKE. V Premogovniku Velenje poudarjajo, danjihova energetska lokacija ponuja številne priložnosti za razvoj novih projektov, novih dejavnosti, podjetij in delovnih mest.

Učenci, ki vas omenjena področja (strojništvo, elektrotehnika in rudarstvo) zanimajo, izkoristite priložnost in skupaj s starši pridobite še dodatne informacije.

Zaradi lažje izvedbe dneva odprtih vrat organizatorji prosijo, da svojo udeležbo preghodno najavite na tel. št.: 03 899 66 13 ali preko elektronske pošte na:  petra.sitar@rlv.si.

Več podrobnosti si poglejte na povezavi:

Šolska svetovalka, mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.