V četrtek, 2. 6., smo se odpeljali v Planico. Ogledali smo si muzej, vetrovnik, notranjo progo za smučarske teke, se preizkusili na simulatorju smučarskih skokov, nato pa smo si ogledali še skakalnice. Povzpeli smo se na vrh najvišje in pogledali v dolino. Skočili pa nismo 🙂

Ustavili smo se na Zelencih, pojedli malico in se odpravili na italijansko stran. Ustavili smo se ob Rabeljskem jezeru, namočili noge in se malo osvežili.

Pot nas je vodila nazaj v Slovenijo. Obiskali smo trdnjavo Kluže, si ogledali njihov muzej, nato pa so nas s predstavo popeljali nazaj, v čase Soške fronte. Za lažjo predstavo smo se odpeljali še na ogled Kavern.

Oglede smo zaokrožili v Kobariškem muzeju.

Sledila je namestitev v Tolminu, večerja, sladoled in malo športa na igrišču pred domom, ki pa ga je prekinila nevihta, ki se je pripodila čez vrhove.

Spodaj je nekaj fotografij današnjega dne…

 

 

(Skupno 255 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost