Govorilne ure

Vsak strokovni delavec bo imel enkrat tedensko individualne govorilne ure. Skupne govorile ure pa bodo vsak drugi četrtek v mesecu od 17. 00 – 18. 00, od oktobra do maja. Razpored skupnih govorilni ur v tem šolskem letu je naslednji:

mesec datum mesec datum
oktober 12. 10. 2023 februar 15. 2. 2024
november 9. 11. 2023 marec 14. 3. 2024
december 14. 12. 2023 april 11. 4. 2024
januar 11. 1. 2024 maj 9. 5. 2024

Razpored strokovnih delavcev po prostorih, v času popoldanskih skupnih govorilnih ur:

Ime in priimek eNaslov Delovno mesto Učilnica
Albina Gril albina.gril(@)os-dobrna.si učiteljica 210 (3.a)
Vesna Podpečan Potočnik vesna.podpecan(@)os-dobrna.si učiteljica 208 (2.a)
Andreja Kveder andreja.kveder(@)os-dobrna.si učiteljica atelje
Irena D. Smrečnik irena.delcnjak-smrecnik(@)os-dobrna.si v. d. ravnateljice po dogovoru, ravnateljeva pisarna
Irena Pak irena.pak(@)os-dobrna.si učiteljica 318 (knjižnica )
Jasmina Gojčič jasmina.gojcic(@)os-dobrna.si učiteljica 312 (zg. kabinet)
Daša Golavšek Kohne dasa.golavsek-kohne (@) os-dobrna.si učiteljica 304 (kab. naravoslovje)
Maja Lugarič maja.lugaric(@)os-dobrna.si učiteljica 206 (likovna-tehnika)
Marija Boršič marija.borsic(@)os-dobrna.si učiteljica 313 (matematika)
Marko Šteger marko.steger(@)os-dobrna.si učitelj kabinet spodnji hodnik (DSP)
Martina Jovan martina.jovan(@)os-dobrna.si učiteljica 304 (kab. naravoslovje)
Mateja Golčer mateja.golcer(@)os-dobrna.si učiteljica 314 (5. a)
Milena Urlep Rogl milena.rogl(@)os-dobrna.si učiteljica 311 (geografija)
Nevenka Debelak nevenka.debelak(@)os-dobrna.si učiteljica 209 (1.r)
Nevenka Tratnik nevenka.tratnik(@)os-dobrna.si učiteljica 317 (zbornica)
Nika Ojsteršek nika.ojstersek(@)os-dobrna.si učiteljica 205 (kabinet 2)
Lucija Plohl lucija.plohl (@) osglazija-celje.si spec. pedagoginja po dogovoru, kabinet spec.pedagoginje
Silva Pintar silva.pintar(@)os-dobrna.si učiteljica 207 (2.a)
Sonja Špegel sonja.spegel(@)os-dobrna.si učiteljica 202 (kabinet 3)
Tea Zbičajnik tea.zbicajnik(@)os-dobrna.si učiteljica 109 (3.b)
Uroš Kolar roid(@)os-dobrna.si računalničar, učitelj 316 (Multimedija)
Urša Žužek ursa.zuzek(@)os-dobrna.si učiteljica 315 (4.r)
Urška Ofentavšek urska.ofentavsek(@)os-dobrna.si učiteljica 306 (5.b)
Zdenka Velečič zdenka.velecic(@)os-dobrna.si učiteljica 310 (naravoslovje)

Vsak strokovni delavec bo imel tudi enkrat tedensko dopoldansko govorilno uro. Razpored tedenskih dopoldanskih govorilnih ur je v spodnji tabeli.

Ime in priimek dan čas Prostor
Silva Pintar petek 11. 00 – 11. 45 205 (kabinet 2)
Urška Ofentavšek sreda 11. 00 – 11. 45 306 (5b)
Albina Gril ponedeljek 9. 05 – 9. 50 205 (kabinet 2)
Nevenka Debelak sreda 11. 00 – 11. 45 205 (kabinet 2)
Urša Žužek petek 9. 05 – 9. 50 315 (4r)
Mateja Golčer sreda 10. 10 – 10. 55 205 (kabinet 2)
Nevenka Tratnik ponedeljek 10. 10 – 10. 55 317 (zbornica)
Daša Golavšek Kohne sreda 11. 00 – 11. 45 304 (kabinet naravoslovje)
Marija Boršič torek 8. 15 – 8. 55 202 (kabinet 3)
Zdenka Velečič torek 9. 05 – 9. 50 304 (kabinet naravoslovje)
Martina Jovan torek 10. 10 – 10. 55 304 (kabinet naravoslovje)
Jasmina Gojčič torek 10. 10 – 10. 55 202 (kabinet 3)
Irena Pak sreda 9. 05 – 9. 50 318 (knjižnica)
Milena U. Rogl ponedeljek 11. 00 – 11. 45 202 (kabinet 3)
Andreja Kveder petek 11. 00 – 11. 45 Atelje
Sonja Špegel četrtek 9. 05 – 9. 50 202 (kabinet 3)
Maja Lugarič četrtek 11. 00 – 11. 45 202 (kabinet 3)
Tea Zbičajnik četrtek 9. 05 – 9. 50 109 (3.b)
Uroš Kolar sreda 11. 50 – 12. 35 316 (Multimedija)
Nika Ojsteršek ponedeljek 10. 10 – 10. 55 205 (kabinet 2)
Vesna Podpečan četrtek 8. 15 – 8. 55 205 (kabinet 2)
Suzana Adamič po dogovoru    
Ksenija Ulaga po dogovoru    
Lucija Plohl po dogovoru    
Alenka Ž. Pešak po dogovoru    
Irena Delčnjak Smrečnik po dogovoru    
Gašper Žagar po dogovoru    
Marko Šteger četrtek 9.05 – 9.50 317 (zbornica)

Prosimo, da se za obisk na govorilnih urah predhodno najavite strokovnem delavcu na njegov eNaslov.

(Skupno 2.454 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost