V četrtek popoldne, 30. 11., je v telovadnici potekal praznični bazar. Na stojnicah so učenci prodajali izdelke, ki so jih ustvarili na delavnicah tehniškega dne v svojem razredu. Prireditev je otvorila Gaja, ki je zapela pesem Justina Biebera, Mistletoe. Sledil je govor ravnatelja, v katerem je pozdravil vse prisotne in zaželel vse dobro v prazničnih dneh, nato pa skupaj z nekaterimi prvošolci tudi slovesno prerezal trak in povabil k obisku bazarja.

Na stojnicah se je našlo veliko vsega, vsi mogoči izdelki učencev in njihovih staršev, vmes pa marsikaj sladkega in okusnega. Prvič so bile ponujene tudi rabljene knjige, da so menjale lastnika in razveselile novega otroka. 

Sredstva od prodanih izdelkov bodo v celoti namenjena učencem za njihovo ustvarjanje ali kot prispevek za planirane dneve dejavnosti ter ekskurzije.

Hvala vsem sodelujočim, učencem, staršem in delavcem šole za prijeten večer in uspešno izvedbo.

(Skupno 197 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost