Spoštovani starši in učenci.

Posredujem informacijo o SEJMU ZAPOSLITVENIH PRILOŽNOSTI, ki bo potekal v četrtek, 9. maja 2024, od 10. do 18. ure,  na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Na sejmu bo ves dan na voljo svetovanje za pripravo na zaposlitveni razgovor, prisotni bodo številni delodajalci.

Na voljo bodo tudi celovite informacije o poklicih, možnostih usposabljanja, izobraževanja in štipendiranja, pa tudi informacije o poklicni in zaposlitveni rehabilitaciji, delovnopravni zakonodaji in varstvu pravic, Ciljna publika dogodka, ki ga organizira Zavod RS za zaposlovanje, so, poleg brezposelnih oseb, še zaposleni, študenti, srednješolci in osnovnošolci, ter strokovnjaki s področja VKO, ki so vabljeni na ogled sejma in na zanimiva predavanja.

Več na spletni strani zavoda za zaposlovanje: bit.ly/sejem-zaposlitvenih-priloznosti

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.