Pozdravljeni petošolci.

V pesmarici učbenika poišči pesem Ob bistrem potočku je mlin. Naslov pesmi zapiši v črtasti zvezek in besedilo ilustriraj.

Nato se pesem nauči zapeti in zaplesati. Partner za ples je lahko eden izmed družinskih članov.                    Pomoč: https://www.youtube.com/watch?v=8Fi98Ig0_X8

Ko boš pesem znal zapeti in zaplesati, pa uporabi še malo svoje domišljije in ustvarjalnosti. Skušaj ustvariti novo koreografijo, oz. plesne korake za to pesem ali pa si izmisli, dodaj novo besedilo v inštrumentalnih delih (kjer se samo pleše). Vse ideje zapiši v črtasti zvezek, da nam boš lahko kasneje v šoli to predstavil.

Uspešno delo in lep vikend.                                                                                                                                                                                                                       Milena U. Rogl

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost