V kolikor želite pisati posameznemu zaposlenemu, njegovemu eNaslovu (stolpec 2), dodajte @os-dobrna.si.

Ime in priimek eNaslov Delovno mesto
Silva Pintar silva.pintar učiteljica
Nevenka Debelak nevenka.debelak učiteljica
Ksenija Ulaga ksenija.ulaga vzgojiteljica (š,v)
Tea Zbičajnik tea.zbicajnik učiteljica
Albina Gril albina.gril učiteljica
Terezija Audič terezija.audic učiteljica
Urša Žužek ursa.zuzek učiteljica
Irena D. Smrečnik irena.delcnjak-smrecnik učiteljica
Andreja Kveder andreja.kveder učiteljica
Marija Boršič marija.borsic učiteljica
Jasmina Gojčič jasmina.gojcic učiteljica
Irena Pak irena.pak učiteljica
Zdenka Velečič zdenka.velecic učiteljica
Nevenka Tratnik nevenka.tratnik učiteljica
Jernej Klemen jernej.klemen učitelj
Valerija Pečnik valerija.pecnik knjižničarka
Martina Jovan martina.jovan učiteljica
Milena Urlep Rogl milena.rogl učiteljica
Sonja Špegel sonja.spegel učiteljica
Mateja Golčer mateja.golcer učiteljica
Vesna Podpečan vesna.podpecan učiteljica
Nika Ojsteršek nika.ojstersek učiteljica
Urška Ofentavšek urska.ofentavsek učiteljica
Maja Lugarič maja.lugaric učiteljica
Gašper Žagar gasper.zagar Učiteljica
Uroš Kolar roid računalničar, učitelj
Romana Fidler romana.fidler spec. pedagoginja
Marko Šteger ravnatelj ravnatelj, učitelj

 

Osnovna šola Dobrna je prostor, kjer v zdravem in varnem okolju, s strpnim medsebojnim sodelovanjem in spoštovanjem vseh udeležencev, razvijamo vedoželjnost, znanje in odgovornost pri učencih ter skrbimo za osebnostno in strokovno rast zaposlenih.

Naša vizija

(Skupno 5.842 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost