DRAGI MOJI UČENCI:

PA SE JE SPET ZAČEL NOV TEDEN. UPAM, DA SMO ŽE VSAJ NA POLOVICI UČENJA NA DALJAVO. UČITELJICE VAS ŽE ZELO POGREŠAMO IN KOMAJ ČAKAMO, DA SE SPET VIDIMO.

PONEDELJEK, 30. 3. 2020

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):

UPAM, DA SE BRALNA HIŠICA NAPOLNJUJE, SAJ KMALU DOBITE NOVO.                                                                                                                DANES BOMO UTRJEVALI ZNANJE. ZATO BOSTE NAJPREJ TRIKRAT PREBRALI ZAPIS NA UČNEM LISTU. NATO BOSTE VZELI ČRKA ZVEZEK. Z RDEČO BARVICO BOSTE NAPISALI NASLOV:       VAJA          NATO PA BOSTE PREPISALI ZAPIS IZ UČNEGA LISTA:  ČRKA M za učence

MI    MA    IMA   MAMA   MAMI

MIMA   NIMA   IMAM   NIMAM

MANA  TIM   TIMI   MIMI   MAT

UČENCI, KI ŽE BERETE PA BOSTE PREPISALI SPODNJI ZAPIS NA UČNEM LISTU.

PROSIM, DA STARŠI TO NALOGO FOTOGRAFIRATE IN MI JO POŠLJETE.

MATEMATIKA (MAT):

PRI MATEMATIKI BOMO UTRJEVALI SEŠTEVANJE IN ODŠTEVANJE DO 10. REŠITE NASLEDNJE NALOGE: EN, DVA,TRI…..STRAN 21, 22, 23.

SPOZNAVANJE OKOLJA (SPO):

PREJŠNJI TEDEN SI POSEJAL-A RASTLINO. V ZVEZEK MEDVEDEK IZDELAJ PODOBNO PREGLEDNICO, KOT JE NA UČNEM LISTU SEJEMO-PŠENICO , ALI PA JO NATISNI, ČE IMAŠ MOŽNOST. IZPOLNI PREGLEDNICO TAKO, DA ŠE NAPREJ OPAZUJEŠ RAST POSEJANE RASTLINE IN V PRAZEN OKVIRČEK ZAPIŠI DATUM IN NARIŠI, KAJ SE DOGAJA. (TO OPAZUJ VSAKE TRI DNI). Kako raste rastlina

GLASBENA UMETNOST (GUM):

DANES SE BOMO NAUČILI PESEM SIJAJ, SIJAJ SONČECE. V PRILOGI IMAŠ LIST Z BESEDILOM. SIJAJ SIJAJ SONČECE LAHKO GA NATISNEŠ ALI PA PROSIŠ STARŠE, ČE TI PESEM PREPIŠEJO V ZVEZEK PTIČKA. NEKATERI PA ZMORETE ŽE SAMI PREPISATI. POSLUŠAJ PESEM NA POSNETKU IN SE JO NAUČI PREPEVATI.

 

DANAŠNJA PESEM (OB 17.30)  BO: SIJAJ, SIJAJ SONČECE.

NAJ BODO PRIHODNJI DNEVI ZDRAVI IN ZELO USTVARJALNI.

LEPO SE IMEJTE, ZELO VAS POGREŠAMO.

VAŠE UČITELJICE SABINA, KSENIJA IN URŠKA

 

 

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost