Še en smučarski dan je za nami. Najprej smo se spopadli z veleslalomsko tekmo. Vsi smo jo uspešno prevozili, saj smo imeli odlične navijače (zelo smo hvaležni za vse, ki ste nas prišli pogledat in tudi za tiste, ki ste bili v mislih z nami). Nato smo izpopolnjevali smučarsko znanje, si privoščili okusno kosilo in se ponovno podali na snežne strmine. Čeprav je sonce pokazalo svojo moč, smo se uspešno podali čez vse hribčke in jih izkoristili kot odlične skakalnice. Obiskal nas je tudi gorski reševalec in nam predstavil svoje delo. Po pouku in večerji smo prejeli priznanja za udeležbo v šoli v naravi in nagrade za najboljše na tekmi. Nato smo se odpravili še na nočni sprehod in občudovali zvezde.

Obvestilo: naš prihod na parkirišče pri šoli je predviden jutri ob 14.40 uri. Čeprav se imamo tukaj lepo, komaj čakamo, da se vidimo!

(Skupno 666 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost